RK73H1ETTP10R7F
MFR.Part #
RK73H1ETTP10R7F
JLCPCB Part #
C316892
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS