SG73P1EWTTP3902D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3902D
JLCPCB Part #
C6482176
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS