RN732BTTD28R4F50
MFR.Part #
RN732BTTD28R4F50
JLCPCB Part #
C4162038
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS