RN731JTTD1892F50
MFR.Part #
RN731JTTD1892F50
JLCPCB Part #
C4039608
Description
-55℃~+155℃ 18.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS