RK73G1ERTTP84R5F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP84R5F
JLCPCB Part #
C5869683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS