RK73G1ERTTP71R5F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP71R5F
JLCPCB Part #
C6648256
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS