RK73H1ERTTP6192F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP6192F
JLCPCB Part #
C2598998
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS