RK73H2ARTTD1104F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1104F
JLCPCB Part #
C4259966
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS