AC0402DR-0715KL
MFR.Part #
AC0402DR-0715KL
JLCPCB Part #
C226688
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS