RK73H1ERTTP5362F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP5362F
JLCPCB Part #
C2599067
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS