RK73H1ERTTP4702F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4702F
JLCPCB Part #
C2599104
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS