RN73H2ETTD6122D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6122D50
JLCPCB Part #
C4340890
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS