RK73H1ERTTP4641F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4641F
JLCPCB Part #
C2598965
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS