RN73H2ETTD2200D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2200D50
JLCPCB Part #
C4160339
Description
220Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS