CF1/2CT52R361J
MFR.Part #
CF1/2CT52R361J
JLCPCB Part #
C3569944
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 360Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS