RK73H1ERTTP4530F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4530F
JLCPCB Part #
C3918077
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS