RK73H1ERTTP4534F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4534F
JLCPCB Part #
C4294080
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS