RK73H1ERTTP4531D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4531D
JLCPCB Part #
C4020962
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS