RN731JTTD3920D100
MFR.Part #
RN731JTTD3920D100
JLCPCB Part #
C4249519
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS