RN732BTTD75R0A25
MFR.Part #
RN732BTTD75R0A25
JLCPCB Part #
C4265413
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS