RK73H1ERTTP3323F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3323F
JLCPCB Part #
C4003529
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS