RN73H2ETTD1641F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1641F25
JLCPCB Part #
C4311416
Description
1.64kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS