RN731JTTD8061D100
MFR.Part #
RN731JTTD8061D100
JLCPCB Part #
C3935085
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS