RK73H1ERTTP1603F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1603F
JLCPCB Part #
C3943686
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS