RN73R1JTTD53R0F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD53R0F10
JLCPCB Part #
C2534301
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS