HV73V1JTTD4224F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V1JTTD4224F
JLCPCB Part #
C4085306
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS