RN732BTTD1261F10
MFR.Part #
RN732BTTD1261F10
JLCPCB Part #
C4016017
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS