RN732BTTD1372A10
MFR.Part #
RN732BTTD1372A10
JLCPCB Part #
C3951274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS