RK73H1ERTTP1204F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1204F
JLCPCB Part #
C4242097
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS