RN732ATTD2052C50
MFR.Part #
RN732ATTD2052C50
JLCPCB Part #
C4109739
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS