SG73S1ETTP3901D
MFR.Part #
SG73S1ETTP3901D
JLCPCB Part #
C4033693
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS