RK73G2BTTD86R6D
MFR.Part #
RK73G2BTTD86R6D
JLCPCB Part #
C6270395
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS