RK73H1ETTP6194F
MFR.Part #
RK73H1ETTP6194F
JLCPCB Part #
C2574889
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS