RK73G2ATTD1303D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1303D
JLCPCB Part #
C6181874
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS