RK73G2BTTD84R5D
MFR.Part #
RK73G2BTTD84R5D
JLCPCB Part #
C7283934
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS