RN732ATTD6570B25
MFR.Part #
RN732ATTD6570B25
JLCPCB Part #
C4235715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 657Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS