RK73G2BTTD8060C
MFR.Part #
RK73G2BTTD8060C
JLCPCB Part #
C6270383
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS