RN731JTTD1182B25
MFR.Part #
RN731JTTD1182B25
JLCPCB Part #
C4274542
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS