RK73H1JTTD24R9D
MFR.Part #
RK73H1JTTD24R9D
JLCPCB Part #
C2576859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS