RK73H2ARTTD1692F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1692F
JLCPCB Part #
C4320739
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS