RK73G2BTTD7873C
MFR.Part #
RK73G2BTTD7873C
JLCPCB Part #
C5851467
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS