RN73H1JTTD1071B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1071B10
JLCPCB Part #
C4118886
Description
1.07kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS