RK73G2ATTD7873C
MFR.Part #
RK73G2ATTD7873C
JLCPCB Part #
C6182049
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS