RK73G2BTTD68R0D
MFR.Part #
RK73G2BTTD68R0D
JLCPCB Part #
C7283907
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS