RN73R2BTTD6043F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6043F100
JLCPCB Part #
C2531101
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS