SG73S2BTTD2322F
MFR.Part #
SG73S2BTTD2322F
JLCPCB Part #
C4129824
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS