RK73G2BTTD6801C
MFR.Part #
RK73G2BTTD6801C
JLCPCB Part #
C6648968
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS