HV73V1JTTD5623F
MFR.Part #
HV73V1JTTD5623F
JLCPCB Part #
C6576694
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS