WK73R2HTTE182J
MFR.Part #
WK73R2HTTE182J
JLCPCB Part #
C4286855
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS