RK73G2BTTD56R2D
MFR.Part #
RK73G2BTTD56R2D
JLCPCB Part #
C7050091
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS